EN 10216-P235GH (1.0345) TC2
Fornitore di tubi d'acciaio al carboniu 1.0345 in Cina
Tubi d'acciaio senza saldatura EN10216-2 TC2 P235GH 1.0345 per caldera, caldaia
tt1
Tubi EN 10216-2 P235gh prudutti da Womic Steelsò largamente usati cù applicazioni à temperature elevate cum'è u petroliu è u gasu, scambiatori di calore è recipienti à pressione. L'EN 10216-2 P235gh Tc2 hè un materiale d'acciaiu in lega di carbone chì hè nurmalizatu. A cumpusizione di u materiale permette di avè proprietà meccaniche più elevate. E dimensioni di i tubi EN 10216-2 varianu da 10,2 mm à 711 mm in diametri esterni. I spessori di i muri di i tubi varianu da 1,6 mm à 100 mm. I schemi varianu da sch5 à XXS. I spessori di i muri più pesanti sò ancu dispunibili secondu i requisiti di i clienti. U tubu d'acciaiu P235gh pruduttu da Womic Steel hà carbone, siliciu, manganese, fosforu, zolfu, molibdenu, nichel, cromu è rame in a cumpusizione. U materiale d'acciaiu P235gh in Womic STEEL hà una resistenza à u snervamentu minima di 360 MPa è una resistenza à a trazione minima di 500 MPa. U materiale EN 10216-2 hà parechji gradi diversi cù forze di snervamentu chì varianu da 300MPa à 630MPa è resistenze minime à a trazione chì varianu da 40MPa à 830MPa. I tubi senza saldatura in acciaio legato P235gh di qualità EN 10216-2 prudutti da Womic Steel ponu esse di diversi tipi cum'è tubi capillari, tubi per scambiatori di calore, tubi trafilati à fretu, tubi laminati à caldu è cusì. A pruduzzione di i prudutti pò esse fatta per mezu di saldature o senza saldatura. Ci sò gradi equivalenti EN 10216-2 P265gh chì ponu esse aduprati in locu di u materiale. Sicondu i requisiti è l'efficienza di i costi, si ponu ancu aduprà materiali equivalenti. L'EN 10216-2 P235gh Tc1 hè adupratu in petroliu è gasu, caldaie, scambiatori di calore, generazione di energia è in altre applicazioni à alta temperatura è alta pressione.